clear

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                tispoon.org@gmail.com

 

style متن سخنرانی آماده با عنوان توسعه پایدار شهری

ویژه
 • event
  اعتباری : نا محدود
 • schedule
  تاریخ ایجاد : 17 فروردين, 1396
 • library_books
  مجموعه: متن سخنرانی
 • settings
  نوع : تکی
350,000ریال
shopping_cart اضافه به سبد خرید
متن سخنرانی آماده با عنوان توسعه پایدار شهری
همه ما در زندگی شخصی بدنبال پیشرفت  هستیم و تمامی ملل جهان در آرزوی توسعه هستند. دولت ها و حکومت ها برنامه های کوتاه مدت و طولانی مدت برای توسعه کمی وکیفی کشورها تنظیم می کنند. یکی از بزرگترین طرحهای توسعه در جهان با نام طرح مارشال توسط دولت وقت آمریکا پس از جنگ جهانی دوم به عنوان موفقیت آمیزترین پروژه سیاست خارجی ایالات متحده آمریکا ، به بسیاری از کشورهای اروپای غربی کمک کرد تا اقتصاد خود را پس از جنگ بازسازی کنند . طرح های توسعه کشورهای جهان موجب افزایش نرخ امید به زندگی، توسعه آموزش و بهداشت، رونق کسب وکار، افزایش سطح تولید و تعدیل فاصله طبقاتی و مطابق آخرین آمارهای سازمان ملل در سال 2016 موجب کاهش سطح فقر در جهان شده است.
همزمان در کنار این آثار مثبت ، برداشت بی رویه منابع تجدیدناپذیر همانند معادن و منابع انرژی فسیلی، منابع جانوری، جنگل ها، رودخانه ها، دریاها و اقیانوسها و البته انقراض تعداد زیادی از گونه های جانوری و گیاهی سبب شد زنگ هشدار توسط سازمانهای مردمی و بین المللی به صدا درآید. بشر به یکباره متوجه شده در حال نابودی میراثیست که آیندگان هم از آن سهم دارند و این مساله به یک سوال تبدیل شد که سهم آیندگان از زمین و منابع آن چه خواهد شد؟ و اساساً توسعه به چه بهایی؟
همه این دغدغه های عنوان شده سبب طرح بحثی به نام توسعه پایدار در جهان شده که نخستین بار توسط خانم باربارا وارد (B.Ward) مطرح شد. در همین راستا در سال ۱۹۹۲ در «کنفرانس زمین» توسعه پایدار چنین تعریف شد: رفع نیازهای نسل حاضر بدون مصالحه با نسل‌های آینده در راستای تأمین نیازهایشان.
توسعه پایدار زمینه‌های مختلفی را مورد توجه قرار می‌دهد از جمله: تأثیر گازهای گلخانه‌ای، تغییرات آب و هوائی، تخریب لایه ازن، تخریب زمین، کاهش منابع غیر تجدید پذیر، آلودگی هوای شهرها . موضوع توسعه پایدار در کنفرانس سازمان ملل متحد در برزیل مورد توجه قرار گرفت و اهداف اساسی مبتنی بر مفهوم توسعه پایدار بدین شرح اعلام شد:


درباره این کالا:

 
متن سخنرانی
 
عنوان: توسعه پایدار شهری
موضوع: توسعه پایدار شهری و راهکارهای آن
نویسنده: محمود امانی
تعداد صفحه: 4
تاریخ تنظیم:  بهار 1396
فرمت: PDF
نحوه دریافت: دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 
در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter