clear

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                tispoon.org@gmail.com

 

style متن سخنرانی: زندگی فراسوی محدودیت

ویژه
 • event
  اعتباری : نا محدود
 • schedule
  تاریخ ایجاد : 20 فروردين, 1396
 • library_books
  مجموعه: متن سخنرانی
 • settings
  نوع : تکی
رایگان
shopping_cart اضافه به سبد خرید
متن سخنرانی: زندگی فراسوی محدودیت
اگر زندگی شما یک کتاب بود و شما نویسنده اش بودید، دوست داشتید داستان شما چطور پیش برود؟ این سوالیست که زندگی مرا برای همیشه تغییر داد.  
من در بیابان های داغ لاس وگاس بزرگ شدم، و همیشه می خواستم که آزاد باشم.  یک رویای همیشگی برای سفر به دور دنیا داشتم، زندگی در جایی که پر از برف بود، و من همه این داستانها رو تصور می کردم والان می خواهم آنها را تعریف کنم.  در سن ۱۹ سالگی روز بعد از فارع التحصیلی از دبیرستان به یک منطقه برفی نقل مکان کردم و یک ماساژور شدم در این شغل تنها چیزی که نیاز داشتم دستانم بود و تخت ماساژم که در کنارم بود و من می تونستم به هر جایی برم برای اولین بار در زندکیم احساس آزادی و استقلال کردم و احساس کنترل کامل روی زندگیم تا اینکه تغییری در زندگی من بوجود آمد یک روز زودتر از کار به خانه برگشتم با حالی که فکر می کردم سرما خوردم و کمتر از ۲۴ ساعت بعد من در بیمارستان بودم در بخش مراقبت های ویژه با شانس کمتر از ۲ درصد برای زنده ماندن چند روز نگذشت که به کما رفتم پزشکان تشخیص دادند دچار مننژیت میکروبی شدم یک عفونت خونی ویروسی بعد از یک دوره دو و نیم ماهه طحال و کلیه هایم را از دست دادم و شنوایی گوش چپم را و همچنین هر دو پایم را از زانو به پایین.

 
در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter