clear

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                tispoon.org@gmail.com

 

style متن سخنرانی ملاله یوسف زی در سازمان ملل

 • event
  اعتباری : نا محدود
 • schedule
  تاریخ ایجاد : 18 فروردين, 1396
 • library_books
  مجموعه: متن سخنرانی
 • settings
  نوع : تکی
رایگان
shopping_cart اضافه به سبد خرید
متن سخنرانی ملاله یوسف زی در سازمان ملل

وی در سخنرانی خود از حق تحصیل برای همه کودکان دفاع کرد. همچنین خواستار تلاشی جهانی علیه بی‌سوادی شد. از تمامی قدرت‌های جهان خواست تا استراتژیهای خود را درجهت برقراری صلح تغییر دهند. او در بخش دیگری از سخنانش تأکید کرد که برای احقاق حقوق زنان خواهد جنگید، به این دلیل که آنها بیش از همه در رنج هستند. همچنین از سیاستمداران خواست تا برای تضمین این‌که همهٔ کودکان از حق راهیابی به مدرسه برخوردار باشند، دست به اقداماتی ضروری بزنند.
گوردون براون، نخست‌وزیر سابق بریتانیا و نمایندهٔ سازمان ملل در بخش آموزش و پرورش که «روز ملاله» را سازمان‌دهی کرده‌است، در این مراسم گفت: «این دختر نحیفی که شدیداً زخمی شده‌بود، حالا نماد نیرومندی شده‌است»
سخنرانی ملاله در مقر سازمان ملل متحد نخستین حضور او در انظار عمومی از زمان سوءقصد به جانش بود. متن سخنرانی را در ادامه می توانید رایگان دانلود کنید.
 
درباره این کالا:

 
عنوان: سخنرانی ملاله یوسف زی در سازمان ملل در سال 2013
موضوع: اهمیت آموزش و حق تحصیل کودکان
نویسنده: ملاله یوسف زی
تعداد صفحه: 4
تاریخ تنظیم:  بهار 1396
فرمت: PDF
نحوه دریافت: دانلود بلافاصله پس از پرداخت

 
در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter