clear

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                tispoon.org@gmail.com

 

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
schedule
visibility 3

دوره پیشرفته سخنوری و سخنرانی با هدف ایجاد تحول در زندگی دانشجویان این دوره طراحی شده است. نخستین جلسه رسمی این دوره در شهر بابل با موضوع کارگاه آموزشی تحول توسط مؤسسه سخنوی تیسفون و با تدریس استاد محمود امانی فردا مورخ 27/10/1396 در دانشگاه علوم و فنون بابل برگزار می شود.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
schedule
visibility 10

 

جشن فارغ التحصیلی هنرجویان مؤسسه سخنوری تیسفون در بابل با حضور هنرجویان،خانواده ها و مدعوین با شکوه تمام در روز یکشنبه مورخ 16 شهریور 1393 در سالن آمفی تئاتر کانون امام خمینی بابل برگزار گردید. درخشش مجری مراسم، سرکار خانم محدثه مؤیدی و سایر هنرجویان ارجمند تحسین مدعوین را برانگیخت و شوق آموختن را در دل همه هنرجویان زنده کرد.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
schedule
visibility 8

 

کارگاه آموزشی تحول در زندگی با تدریس استاد محمود امانی صبح روز 27 آذر 1394  در مجتمع تیسفون برگزار گردید. از حضور گرم همه حاضرین سپاسگذاریم

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
schedule
visibility 10

 

نخستین مراسم فارغ التحصیلی هنرجویان دوره مبانی سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون با حضور هنرجویان ، خانواده ها و مهمانان ارجمند روز سه شنبه 19 آذر 1392 در محل سالن غدیر محمودآباد با شکوه تمام برگزار گردید.

در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter