کلاس آموزش سخنوری استاد امانی در بابل

جلسه پایانی کلاس آموزش سخنوری و سخنرانی با حضور تعدادی از دانشجویان گرامی این دوره در دانشگاه علوم و فنون بابل با تدریس استاد محمود امانی توسط مؤسسه سخنوری تیسفون در آذر ماه 1396 برگزار شد.

دعوت به همکاری

موسسه تیسفون به منظور توسعه فعالیت های اجرایی، علمی و پژوهشی در مازندران و ایران از عموم فارغ التحصیلان دانشگاهی خلاق، پرتلاش و علاقمند جهت همکاری تمام وقت یا پاره وقت در زمینه های زیر دعوت بعمل می آورد:

1: مدیر فروش
2: مدیر بازاریابی

تلفن اطلاعات: 09114121471

موسسه تیسفون

افتتاح نمایندگی مؤسسه سخنوری تیسفون در شهر فریدونکنار

نمایندگی مؤسسه سخنوری تیسفون، فعالیت خود را در شهر ساحلی فریدونکنار استان مازندران آغاز کرد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات و یا ثبت نام کلاس های آموزش سخنوری و سخنرانی و نیز کارگاههای آموزشی ، همه روزه در ساعات اداری می توانند با با تلفن 09106740547 تماس حاصل نموده و یا به آدرس: فریدونکنار خیابان شهدا کوچه شهدای 4 روبروی دبیرستان خوارزمی ، مرکز علمی موج مثبت مراجعه نمایند.

کلاس آموزش سخنرانی حرفه ای مؤسسه سخنوری تیسفون

مؤسسه سخنوری تیسفون در حرفه ای ترین سطح در ایران کلاس آموزش سخنرانی را برای متقاضیان به صورت کلاس های عمومی و خصوصی به صورت تضمینی برگزار می نماید. این مؤسسه آمادگی دارد کلاس های خصوصی را در شهر محل تقاضای علاقمندان به صورت فشرده ولی تضمینی با صورت تئوری و عملی به همراه ارایه بستههای آموزشی منحصر به فرد برگزار نماید.


مؤسسه سخنوری تیسفون افتخار دارد اعلام نماید تا کنون برخی از بالاترین مقامات سیاسی و اداری ایران عزیز در این کلاس شرکت نموده و فارغ التحصیل شده اند. روشهای تدریس کاملا اختصاصی و ابداعی و به همراه تمرینات کاربردی و نیز مشاوره و پشتیبانی رایگان از فارغ التحصیلان این کلا س سبب شده است استقبال عالی از کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون د ر مازندران و سرتاسر ایران صورت پذیرد.

به صورت خلاصه موارد آموزشی و محصولاتی که در کلاس آموزشی سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون دریافت می کنید عبارتند از:

 1. تکنیک ها و نکات کلیدی سخنرانی اثرگذار
 2. روشهای آغاز سخنرانی
 3. روشهای ادامه سخنرانی
 4. روشهای پایان سخنرانی
 5. آموزش روشهای کنترل استرس در سخنرانی
 6. نحوه جذب مخاطب در سخنرانی
 7. ارایه کتاب : تکنیکهای سخنوری به هنرجویان
 8. ارایه کتاب: جملات زیبا برای آغاز و پایان سخنرانی به هنرجویان
 9. ارایه بسته صوتی و تصویری سخنوری
 10. ارایه مجموعه 50 متن سخنرانی آماده
 11. ارایه مجموعه 40 فیلم سخنرانی بسیار حرفه ای از بزرگان جهان
 12. تمرین عملی زیر نظر استاد
 13. ویرایش رایگان متن سخنرانی فارغ التحصیلان کلاس

تلفن اطلاعات و ثبت نام:

01144733862

09114121471

دفتر مرکزی: مازندران. محموداباد. خیابان آزادی. روبروی هتل صدف. مجتمع تیسفون. مؤسسه سخنوری تیسفون

جذب نمایندگی مؤسسه سخنوری تیسفون در تهران، اصفهان و شیراز

 احتراما به اطلاع عموم شهروندان، مؤسسات آموزشی، کارآفرینان، دانشجویان و علاقمندان می رساند مؤسسه سخنوری تیسفون ، پیشگام در آموزش دوره های سخنوری، سخنرانی و دوره های آموزشی مرتبط در نظر دارد نسبت به جذب و تاسیس دفتر نمایندگی در کلانشهرهای تهران، شیراز و اصفهان جهت تشکیل کلاس و کارگاه های آموزشی استاندارد اقدام نماید.

Подробнее на сайте: http://mellmo.ru http://live-medicine.ruhttp://more-health.ruhttp://free-medicine.ru Go to top of pagehttp://begin-travel.ru http://pilot-in2it.ru
http://grand-business.ruhttp://german-medicine.ru http://natural-treatment.ru
http://firstmedicine.ru http://grand-medicine.ruhttp://rich-health.ru http://medicine-plus.ru http://free-health.ruhttp://israeli-medicine.ru

دعوت به همکاری با علاقمندان سخنوری و نویسندگان

از کلیه علاقمندانی که در زمینه نگارش متن سخنرانی مهارت دارند دعوت می شود متن های سخنرانی که خودشان نوشته و تنظیم کرده اند را جهت خرید و استفاده سایر علاقمندان و هموطنان در فروشگاه آنلاین تیسفون که متعلق به مؤسسه سخنوری تیسفون می باشد عرضه نمایند. لینک اطلاعات بیشتر:

کلاس آموزش سخنرانی

کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی به صورت خصوصی و عمومی در شهر تهران و شهرهای استان مازندران توسط مؤسسه سخنوری تیسفون برگزار می گردد. مدت این کلاس 8 جلسه 2 ساعته می باشد و به شرکت کنندگان پس از پایان کلاس، گواهینامه معتبر فارغ التحصیلی ارایه خواهد شد.

نگارش متن سخنرانی

مؤسسه سخنوری تیسفون(مؤسسه وابسته به تیسفون و از برترین مؤسسات سخنوری ایران) آمادگی دارد نوشتن متن سخنرانی متقاضیان را با موضوعات مختلف عمومی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با بالاترین سطح کیفی انجام دهد. علاقمندان می توانند نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام و در اسرع وقت پس از پرداخت هزینه نگارش، متن سخنرانی را دریافت نمایند. جهت سفارش لطفا اینجا را کلیک نمایید.

آغاز ثبت نام دوره جدید کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی

ثبت نام دوره جدید کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون در شهر های مختلف استان مازندران و شهر تهران آغاز شد. در این دوره از کلاس ها، فن بیان، سخنوری، سخنرانی، تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس، کنترل کمروئی و خجالت و نیز روابط اجتماعی مؤثر طی 8 جلسه 2 ساعته با تدریس محمود امانی آموزش داده خواهد شد. کلاس به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد. در پایان دوره به دانشجویان گواهینامه فارغ التحصیلی اهداء خواهد شد.

افتتاح فروشگاه اینترنتی تیسفون

فروشگاه اینترنتی تیسفون امروز پنجشنبه مورخ 10 فروردین 1396 آغاز به کار نمود. در این فروشگاه محصولات و کالاهای علمی، آموزشی و دانشگاهی به دو صورت آنلاین و پستی در دسترس علاقمندان خواهد بود. همچنین محصولات مرتبط با حوزه سخنوری نیز به امکانات و کالاهای این فروشگاه اضافه شده است. از همه هموطنان و فارسی زبانان گرامی جهت بازید از سایت دعوت می کنیم. نشانی فروشگاه آنلاین تیسفون: www.shop.tispoon.org