کلاس آموزش سخنرانی حرفه ای مؤسسه سخنوری تیسفون

مؤسسه سخنوری تیسفون در حرفه ای ترین سطح در ایران کلاس آموزش سخنرانی را برای متقاضیان به صورت کلاس های عمومی و خصوصی به صورت تضمینی برگزار می نماید. این مؤسسه آمادگی دارد کلاس های خصوصی را در شهر محل تقاضای علاقمندان به صورت فشرده ولی تضمینی با صورت تئوری و عملی به همراه ارایه بستههای آموزشی منحصر به فرد برگزار نماید.


مؤسسه سخنوری تیسفون افتخار دارد اعلام نماید تا کنون برخی از بالاترین مقامات سیاسی و اداری ایران عزیز در این کلاس شرکت نموده و فارغ التحصیل شده اند. روشهای تدریس کاملا اختصاصی و ابداعی و به همراه تمرینات کاربردی و نیز مشاوره و پشتیبانی رایگان از فارغ التحصیلان این کلا س سبب شده است استقبال عالی از کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون د ر مازندران و سرتاسر ایران صورت پذیرد.

به صورت خلاصه موارد آموزشی و محصولاتی که در کلاس آموزشی سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون دریافت می کنید عبارتند از:

 1. تکنیک ها و نکات کلیدی سخنرانی اثرگذار
 2. روشهای آغاز سخنرانی
 3. روشهای ادامه سخنرانی
 4. روشهای پایان سخنرانی
 5. آموزش روشهای کنترل استرس در سخنرانی
 6. نحوه جذب مخاطب در سخنرانی
 7. ارایه کتاب : تکنیکهای سخنوری به هنرجویان
 8. ارایه کتاب: جملات زیبا برای آغاز و پایان سخنرانی به هنرجویان
 9. ارایه بسته صوتی و تصویری سخنوری
 10. ارایه مجموعه 50 متن سخنرانی آماده
 11. ارایه مجموعه 40 فیلم سخنرانی بسیار حرفه ای از بزرگان جهان
 12. تمرین عملی زیر نظر استاد
 13. ویرایش رایگان متن سخنرانی فارغ التحصیلان کلاس

تلفن اطلاعات و ثبت نام:

01144733862

09114121471

دفتر مرکزی: مازندران. محموداباد. خیابان آزادی. روبروی هتل صدف. مجتمع تیسفون. مؤسسه سخنوری تیسفون

جذب نمایندگی مؤسسه سخنوری تیسفون در تهران، اصفهان و شیراز

 احتراما به اطلاع عموم شهروندان، مؤسسات آموزشی، کارآفرینان، دانشجویان و علاقمندان می رساند مؤسسه سخنوری تیسفون ، پیشگام در آموزش دوره های سخنوری، سخنرانی و دوره های آموزشی مرتبط در نظر دارد نسبت به جذب و تاسیس دفتر نمایندگی در کلانشهرهای تهران، شیراز و اصفهان جهت تشکیل کلاس و کارگاه های آموزشی استاندارد اقدام نماید.

دعوت به همکاری با علاقمندان سخنوری و نویسندگان

از کلیه علاقمندانی که در زمینه نگارش متن سخنرانی مهارت دارند دعوت می شود متن های سخنرانی که خودشان نوشته و تنظیم کرده اند را جهت خرید و استفاده سایر علاقمندان و هموطنان در فروشگاه آنلاین تیسفون که متعلق به مؤسسه سخنوری تیسفون می باشد عرضه نمایند. لینک اطلاعات بیشتر:

کلاس آموزش سخنرانی

کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی به صورت خصوصی و عمومی در شهر تهران و شهرهای استان مازندران توسط مؤسسه سخنوری تیسفون برگزار می گردد. مدت این کلاس 8 جلسه 2 ساعته می باشد و به شرکت کنندگان پس از پایان کلاس، گواهینامه معتبر فارغ التحصیلی ارایه خواهد شد.

نگارش متن سخنرانی

مؤسسه سخنوری تیسفون(مؤسسه وابسته به تیسفون و از برترین مؤسسات سخنوری ایران) آمادگی دارد نوشتن متن سخنرانی متقاضیان را با موضوعات مختلف عمومی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی با بالاترین سطح کیفی انجام دهد. علاقمندان می توانند نسبت به تکمیل فرم مربوطه اقدام و در اسرع وقت پس از پرداخت هزینه نگارش، متن سخنرانی را دریافت نمایند. جهت سفارش لطفا اینجا را کلیک نمایید.

آغاز ثبت نام دوره جدید کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی

ثبت نام دوره جدید کلاس آموزش فن بیان، سخنوری و سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون در شهر های مختلف استان مازندران و شهر تهران آغاز شد. در این دوره از کلاس ها، فن بیان، سخنوری، سخنرانی، تکنیکهای افزایش اعتماد به نفس، کنترل کمروئی و خجالت و نیز روابط اجتماعی مؤثر طی 8 جلسه 2 ساعته با تدریس محمود امانی آموزش داده خواهد شد. کلاس به صورت تئوری و عملی برگزار خواهد شد. در پایان دوره به دانشجویان گواهینامه فارغ التحصیلی اهداء خواهد شد.

افتتاح فروشگاه اینترنتی تیسفون

فروشگاه اینترنتی تیسفون امروز پنجشنبه مورخ 10 فروردین 1396 آغاز به کار نمود. در این فروشگاه محصولات و کالاهای علمی، آموزشی و دانشگاهی به دو صورت آنلاین و پستی در دسترس علاقمندان خواهد بود. همچنین محصولات مرتبط با حوزه سخنوری نیز به امکانات و کالاهای این فروشگاه اضافه شده است. از همه هموطنان و فارسی زبانان گرامی جهت بازید از سایت دعوت می کنیم. نشانی فروشگاه آنلاین تیسفون: www.shop.tispoon.org

نوروز مبارک

درود بیکران. فرارسیدن نوروز و سال نو را به همه ایرانیان و فارسی زبانان سرتاسر جهان شادباش می گوئیم و بهترینها را برای شما آرزو می کنیم. پیروز و تندرست باشید

پاورپوینت بسازید و بفروشید

در زمینه تخصص خودتان و مواردی که تشخیص میدهید مورد نیاز کاربران است پاورپوینت طراحی و تولید کرده و در تیسفون برای فروش عرضه کنید. لازم به ذکر است در این شیوه فروش،60 درصد از فروش هر پاورپوینت به تولید کننده تعلق می گیرد.

فایلهای آموزشی صوتی و تصویری تولید و بفروشید

اگر صدای زیبایی دارید و یا قصه گوی خوبی هستید و یا معلم و مدرس خوبی هستید توصیه می کنیم داستان صوتی، فایل آموزشی صوتی، ویدئوی آموزشی و علمی تولید کنید و جهت فروش در سایت تیسفون منتشر کنید. در این شکل از همکاری، 60 درصد از قیمت هر محصول به تولید کننده اختصاص می یابد.

نامه اداری و تقدیرنامه بنویسید و بفروشید

چنانچه در زمینه نگارش نامه اداری و یا تقدیر نامه مهارت دارید می توانید از طریق تکمیل فرم همکاری در نوار منوی سایت اعلام همکاری کنید. تیسفون بخشی از تقاضاها را جهت انجام و اجرای سفارش مشتریان برای شما ارسال می کند. در این شکل همکاری، تیسفون 70درصد بهای هر متن را به نویسنده تقدیم می کند.