کسب درآمد در تیسفون

یکی از اهداف تاسیس تیسفون کمک به اشتغال و درآمدزایی برای هم میهنان گرامی بوده است. به همین منظور روشهای قانونی مختلفی در تیسفون وجود دارد که علاقمندان و کاربران می توانند از طریق آن درآمد کسب کنند. راههای کسب درآمد از طریق همکاری و فعالیت در سایت تیسفون به شرح زیر می باشد:

1: کتاب و کتابچه چاپی و الکترونیک بنویسید

نویسندگی از حوزه های جذاب در جهان می باشد. شما هم می توانید در حوزه ای که توانمندی و تخصص دارید کتاب یا کتابچه ای کارآمد بنویسید(آنلاین یا چاپی) و جهت فروش برای ما ارسال کنید. تیسفون پس از بررسی درخواست متقاضیان و انتشار کتاب و کتابچه های چاپی و الکترونیک شما در سایت تیسفون، 70 درصد از قیمت کتاب های چاپی و 60 درصد از قیمت کتاب و کتابچه های الکترونیک را پس از فروش، به حساب نویسنده واریز خواهد کرد.

2: فروشندگی و بازاریابی کنید

چنانچه در زمینه فروش و بازاریابی محصولات و خدمات تیسفون تبحر دارید از همین امروز برای درآمدزایی و کسب درآمد در سایت تیسفون اقدام کنید. تیسفون با طراحی سیستم همکاری در فروش، به ازای فروش و بازاریابی محصولات و خدمات عرضه شده در سایت تیسفون از 10 تا 20 درصد به عنوان کارمزد و پورسانت به شما پرداخت می کند. مبلغ سهم شما حداکثر تا 24 ساعت پس از هر فروش به حساب شما واریز خواهد شد. این زمینه همکاری و کسب درآمد برای دانشجویان، نوجوانان و زنان و همه کسانی که به دنبال درآمد مناسب هستند فرصت عالی محسوب می شود. شما لازم نیست هزینه کنید. از دانش، بیان و ارتباطات خودتان استفاده کنید و پول درآورید.

لینک مشاهده و آشنایی با محصولات تیسفون

لینک مشاهده و آشنایی با خدمات تیسفون

3: تدریس کنید

تیسفون از همه اساتید، مدرسین و پژوهشگران توانمند دعوت می کند تا کارگاههای آموزشی آنلاین و درس آنلاین تولیده کرده و در سایت تیسفون جهت فروش و عرضه به هموطنان و فارسی زبانان سرتاسر جهان منتشر نمایند. بدیهیست تیسفون 60 درصد از درآمد حاصل از فروش هر کارگاه و درس را تا به تولید کننده کارگاه و درس آنلاین پرداخت خواهد کرد. جهت آشنایی با کارگاههای و دروس آنلاین منتشر شده در تیسفون بر روی لینک آموزش آنلاین کلیک نمایید.

4: برای کارگاهها و همایشهای ما مشتری جذب کنید

همه علاقمندان اعم از دانشجویان، زنان، دانش آموزان و سایر اقشار می توانند از طریق بازاریابی و فروش بلیط برای کارگاهها، درسها و همایشهای معرفی شده در سایت تیسفون به ازای هر فروش پورسانت دریافت کنند. 10 درصد از فروش هر صندلی در هر کارگاه و همایش به بازاریاب تعلق می گیرد.

در این روش کسب درآمد شما بدون هیچ گونه هزینه می توانید دوره های مختلف آموزشی موجود در تیسفون را به دوستان و آشنایانتان معرفی کنید و پس از هر فروش موفق، پورسانت خودتان را دریافت کنید. پورسانت شما حداکثر 24 ساعت به حساب شما واریز خواهد شد. جهت آشنایی با دوره های مختلف آموزشی از منوهای مندرج در بالای سایت دیدن فرمایید.

5: متن سخنرانی بنویسید و بفروشید:

چنانچه در زمینه نگارش متن سخنرانی مهارت دارید میتوانید به عنوان منبع درآمد عالی به این شغل فکر کنید. افراد زیادی هستند که حاضرند متنهای زیبای سخنرانی که می نویسید را خریداری کنند. در این روش هم مشهور خواهید شد و هم هنر نویسندگی شما تقویت می شود و البته درآمد کسب خواهید کرد. در این وضعیت 70 درصد نرخ هر متن سخنرانی به نویسنده متن تعلق می گیرد. این راه درآمد را به کسانی که از کلاس های فن بیان و سخنوری و سخنرانی فارغ التحصیل شده اند و یا همه علاقمندان به ادبیات و سخنرانی توصیه می کنیم.

6: متن سخنرانی برای مشتریان تیسفون بنویسید:

چنانچه در زمینه نگارش متن سخنرانی مهارت دارید در هر کجای جهان که باشید میتوانید درآمد کسب نمایید. مشتریان تیسفون به صورت آنلاین متن سخنرانی مورد نظرشان را سفارش می دهند. تیسفون پس از تایید صلاحیت شما و مهارت شما در زمینه نگارش متن سخنرانی، سفارش نگارش متن سخنرانی را به شما ارجاع میدهد. پس از اتمام نگارش و ارسال برای مشتری ، 70 درصد از نرخ هر متن سخنرانی به نویسنده متن تعلق می گیرد.

7: نامه اداری و تقدیرنامه بنویسید

چنانچه در زمینه نگارش نامه اداری و یا تقدیر نامه مهارت دارید می توانید از طریق تکمیل فرم همکاری در نوار منوی سایت اعلام همکاری کنید. تیسفون بخشی از تقاضاها را جهت انجام و اجرای سفارش مشتریان برای شما ارسال می کند. در این شکل همکاری، تیسفون 70درصد بهای هر متن را به نویسنده تقدیم می کند.

8: فایلهای آموزشی صوتی و تصویری تولید و بفروشید

اگر صدای زیبایی دارید و یا قصه گوی خوبی هستید و یا معلم و مدرس خوبی هستید توصیه می کنیم داستان صوتی، فایل آموزشی صوتی، ویدئوی آموزشی و علمی تولید کنید و جهت فروش در سایت تیسفون منتشر کنید. در این شکل از همکاری، 60 درصد از قیمت هر محصول به تولید کننده اختصاص می یابد.

9: پاورپوینت بسازید و بفروشید

در زمینه تخصص خودتان و مواردی که تشخیص میدهید مورد نیاز کاربران است پاورپوینت طراحی و تولید کرده و در تیسفون برای فروش عرضه کنید. لازم به ذکر است در این شیوه فروش،60 درصد از فروش هر پاورپوینت به تولید کننده تعلق می گیرد.

 

اطلاعات تماس با ما:

ایمیل: این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تلفن: 01144742251

اینستاگرام: @TISPOON.INC

Pin It

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0