همایش ملی سخنرانی تیسفون

نخستین همایش ملی سخنرانی تیسفون با موضوع سخنرانی های الهام بخش از ساعت 17 الی 20 روز پنجشنبه مورخ 15 تیر 1396 در سالن اجتماعات مؤسسه سخنوری تیسفون برگزار می گردد. عموم علاقمندان، فارغ التحصیلان مؤسسه سخنوری تیسفون و نیز نخبگان، کارآفرینان، اساتید، سخنرانان حرفه ای و افراد اثرگذار در سرتاسر ایران می توانند جهت سخنرانی ثبت نام نام نمایند.

در نخستین همایش ملی سخنرانی تیسفون 15 سخنران به مدت 3 ساعت در حوزه های مختلف با موضوعات الهام بخش سخنرانی خواهند کرد به همین دلیل و با توجه به محدودیت زمانی، داوطلبان سخنرانی که زودتر نسبت به ثبت نام اقدام نمایند در اولویت خواهند بود. همچنین شرکت در این همایش به عنوان بیننده غیر سخنران برای عموم آزاد است. ظرفیت صندلی سالن فقط 70 نفر بوده و به همین دلیل تقاضا داریم نسبت به رزرو صندلی در اسرع وقت اقدام فرمایید.

لازم به ذکر است همایش ملی سخنرانی تیسفون هر ساله دوبار در اردیبهشت و مهر ماه هر سال برگزار خواهد شد. آخرین مهلت ثبت نام برای سخنرانی و یا شرکت در این همایش 15 خرداد 1396 می باشد. با توجه به محدودیت ظرفیت سالن، این تاریخ تمدید نخواهد شد. جهت کسب اطلاعات میتوانید با تلفن 09114121471 تماس حاصل فرمایید.

هزینه ها: هزینه ثبت نام سخنرانان مبلغ 30 هزار تومان و قیمت بلیط برای عموم 10 هزار تومان می باشد.

شرایط ثبت نام سخنرانان

  1. ارسال متن سخنرانی حداکثر 10 دقیقه ای هنگام ثبت نام
  2. متقاضی باید دارای تجربه سخنرانی باشد
  3. موضوع سخنرانی: آزاد است ولی باید الهام بخش باشد.
  4. اسامی نهایی و ترتیب ارایه سخنرانان روز 20 خرداد 96 منتشر می گردد.

جذب اسپانسر: از کلیه افراد، مؤسسات و شرکتهای متقاضی به عنوان حامی همایش دعوتمی شود جهت دریافت اطلاعات در زمینه حمایت از این همایش لطفا با تلفن دبیرخانه همایش به شماره 09114121471 و یا 01144733862 تماس حاصل فرمایید.

جهت ثبت نام لطفا بر روی لینک های زیر کلیک نمایید:

ثبت نام به عنوان سخنران(ویژه متقاضیان سخنرانی)

خرید بلیط ورودی همایش(ویژه مهمانان و مخاطبین)

Pin It

امتیاز کلی این مطلب (0)

0 از 5 ستاره
  • هیچ نظری یافت نشد

نظر خود را اضافه کنید.

ارسال نظر بعنوان میهمان

0