clear

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                tispoon.org@gmail.com

 

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books موفقیت
schedule
visibility 15

12  روش عالی برای غلبه بر روزمرگی و بی حالی: بسیاری از انسان ها در طول زندگی لحظاتی از روزمرگی را تجربه کرده اند. چنانچه این وضعیت مدت زیادی طول بکشد اثرات مخربی بر ذهن و عملکرد انسان خواهد داشت. من در این مقاله کوتاه 12 روش برای غلبه بر روزمرگی و بی حالی را به شما معرفی می کنم.

contacts محمود امانی
library_books موفقیت
schedule
visibility 9


مسایل، مشکلات،شکست ها و موفقیت ها بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی همه ما انسان ها هستند. بسیاری از انسان ها در طول زندگی در مواقعی با شکست روبرو می شوند. نحوه روبرو شدن ما با مشکلات و شکست های کوچک و بزرگ زندگی به عوامل مختلفی بستگی دارد از جمله،سن،هوش،سرمایه اجتماعی،جنس،تحصیلات،تجربه،سطح درآمد،شغل،قومیت و بسیاری عوامل دیگر. نحوه برخورد با شکست ها در آینده و زندگی هر انسان نقش اساسی دارد.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books موفقیت
schedule
visibility 8
  1. اگر اعتقاد داشته باشید که می‌توانید، حتماً می‌توانید.

به هر‌چه اعتقاد داشته باشیم اتفاق می‌افتد. به این اصطلاحاً تحقق باور می‌گویند. اغلب ما هرگز متوجه نمی‌شویم که از چه نیروی عظیمی برخورداریم زیرا نمی‌خواهیم تن به انجام دادن کارهایی بدهیم که در‌نظر دیگران امکان انجام دادنش وجود ندارد. کارهای غیر‌ممکن به تلاش و تمرکز بیشتری نیاز دارد، اما وقتی اینها تحقق پیدا می‌کنند، پاداشی گران حاصل می‌شود. ممکن است نتوانید به هرچه دوست دارید دسترسی پیدا کنید، اما تا معتقد نباشید که توان انجام کاری را دارید، هرگز به انجام دادن آن موفق نمی‌شوید.

contacts محمود امانی
library_books موفقیت
schedule
visibility 12

تیر هوایی شلیک نکنید: زمانی از وکیل گرانقدر و بزرگ ایران، عبدالصمد خرمشاهی آموختم که در زندگی برای موفقیت باید از شلیک تیرهوایی تا جاییکه می توانیم اجتناب کنیم. این جمله را ایشان برای برجسته ساختن و نشان دادن اهمیت دست نزدن به کارهای بیهوده و بی هدف در زندگی استفاده کرد. جمله زیبایی به نظرم آمد و بدون شک تا پایان عمرم آن را از یاد نخواهم برد.

در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter