clear

 

هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم                تلفن: 01144733862-09114121471                tispoon.org@gmail.com

 

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books کسب و کار
schedule
visibility 7

 

زندگی را از نو بنویسیم و بسازیم: چرا اغلب مردم برای پرداختن به مهم‌ترین مسائل زندگی‌شان عجله‌ای ندارند؟ همه‌ی ما روزی می‌میریم. شاید فردا، شاید پنج سال یا ۵۰ سال بعد؛ درهرصورت مرگ فرامی‌رسد و ما به این حقیقت واقفیم.اگر تابه‌حال به جریان زندگی فکر نکرده‌اید، کافی است به خودتان کمی فرصت بدهید.

contacts محمود امانی
library_books کسب و کار
schedule
visibility 8

آیا برای ایجاد کسب و کار و کارآفرینی به سرمایه اولیه کلان نیازمندیم؟برخی جوانان تصور می کنند که کارآفرینان اغلب افرادی بودند با پشتوانه مالی و بهره مند از حمایت مالی خانواده در حالیکه این تصور در مورد بسیاری از کارآفرینان جهان اشتباه است.اگر زندگینامه کارآفرینان موفق دنیا را مطالعه کنیم متوجه خواهیم شد بسیاری از این افراد، کارآفرینان خودساخته ای بودند که با حداقل سرمایه و بعضاً با دست خالی و حتی بدهی زیاد کسب و کارشان را آغاز کردند.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books کسب و کار
schedule
visibility 8

بسیاری از جوانان (بویژه دانشجویان) معتقدند کارآفرینانان موفق دنیا افراد خوش شانسی بودند و مهمترین دلیلی که سبب می شود علاقه ای به کارآفرینی نداشته باشند بدشناسی و آماده نبودن فرصت است.این باور کاملاً اشتباه است. شانس در موفقیت کارآفرینان بی تاثیر نیست و البته افراد باید از شانس ها و فرصتهای زندگی استفاده کنند اما فاکتورهای مهمتر از شانس همانند،تفکر،برنامه ریزی،امید،علاقه،مطالعه و ارتباطات نقش بسیار اساسی تری در موفقیت کارآفرینان دارند.

contacts مؤسسه سخنوری تیسفون
library_books کسب و کار
schedule
visibility 11

 

22  اقدامی که سبب می شود از محیط کارتان لذت ببرید.: محیط کار و نوع رفتار و احساس ما در محیط کار و محل اشتغال در زندگی هر انسانی تاثیر بسزایی دارد. برای بسیاری از انسانها ساعات طولانی کار در اداره ،شرکت و محل کسب و کار خسته کننده به نظر می رسد. عدم رضایت کافی از حضور در محل کار شدیداً از بهره وری می کاهد و از زیبایی زندگی و کار می کاهد.

در کلاس های تخصصی آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون، هنرجویان در بالاترین و حرفه ای ترین سطح در ایران و جهان اصول و فنون سخنرانی را به صورت تئوری و عملی آموزش می بینند. برخی از سرفصل های کلاس های آموزش سخنرانی مؤسسه سخنوری تیسفون عبارتند از: جزییات بیشتر

banerfooter